13937515212257

Založeno v roce 2019

Společnost GREEN MODUL s.r.o. vznikla v roce 2019, její základ byl však položen již o mnoho let dříve. Dlouhodobá spolupráce na mnoha odborných projektech nás přivedla na myšlenku vytvořit svůj vlastní, technologicky propracovaný koncept dřevostaveb. Teprve v roce 2019 jsme se rozhodli, že je ta správná chvíle, že máme pro náš záměr vše potřebné - zkušenosti a znalosti z oboru dřevostaveb, prověřené a kvalitní dodavatele materiálů, systém pro zajištění a udržení vysoké kvality a především spolehlivé a pečlivé zaměstnance. 

Hlavním cílem naší společnosti je radost z perfektně provedené práce a to jak na straně GREEN MODUL s.r.o., tak i na straně zákazníka. Samozřejmostí je velmi vysoká kvalita s lidským přístupem.

Emil2

Emil Pintě

Jednatel / Vedoucí výroby a obchodu

Dřevařský technik, před odchodem do soukromé sféry působil na pozici manažera kvality ve společnosti s největší výrobou parket v ČR, cca. 1 mil m2 ročně, 180 zaměstnanců. V této společnosti rovněž pracoval jako obchodně technický poradce a následně jako výrobní ředitel. Zavedl několik významných technicko-výrobních inovací v této firmě, publikoval články v odborných časopisech, vedl řadu přednášek na dřevařských školách a učilištích. Po odchodu do soukromé sféry založil úspěšnou obchodní značku Green Hill Parket zabývající se realizací podlah a interiérů (dveře, terasy, schody, parapety, stoly apod.). Své mnoholeté zkušenosti se rozhodl zúročit v projektu modulových dřevostaveb.

Napište nám