B-02-2

Zastavěná plocha

45 m2

Užitná plocha

35,7 m2

Dispozice

1+KK

Rozměry domu

10 x 4,5 m

Fotografie

B-02-2
B-01-2
B-03-2A
01-A4_1n

Projekt Green M1A

Jednoduchý, avšak chytře řešený projekt.  Celý objekt tvoří základní modul o délce 10 m. Obsahuje veškeré nutné vybavení. K zádveří domu přiléhá prostorná koupelna s WC a obytný prostor (kuchyně s jídelním koutem, obývací pokoj a ložnice). Velmi praktická je zastřešená terasa, která nabízí v teplých dnech příjemnou atmosféru a přímé spojení s obytným prostorem pomocí velkých prosklených ploch. Zajímavostí je vizuální oddělení ložnice od obývacího prostoru, nepůsobí rušivě, opticky nezmenšuje otevřenost vnitřního prostoru ale zároveň je elegantně funkční.

Popis

 • Chytře řešené oddělení ložnice od obývacího prostoru
 • Velké okno v obývacím pokoji poskytující pocit otevřenosti prostoru
 • I přes malou dispozici vyniká dostatečně velkou kouplenou

Cena od 750 000 Kč

A-01-2

Zastavěná plocha

45 m2

Užitná plocha

36 m2

Dispozice

1+KK

Rozměry domu

10 x 4,5 m

Fotografie

A-02-2
A-01-2
A-03-2A
02-A4_1n

Projekt Green M1B

Projekt zaměřený na prostor a otevřenost a to vše skryté v základním modulu o délce 10 m. Obsahuje veškeré nutné vybavení. K zádveří domu přiléhá prostorná koupelna s WC a obytný prostor (prostorná kuchyně s jídelním pultem, prostorný obývací pokoj, který současně slouží jako ložnice). Na obývací pokoj navazuje praktická zastřešená terasa, která nabízí v teplých dnech příjemnou atmosféru a přímé spojení s obytným prostorem pomocí velkých prosklených ploch. 

Popis

 • Maximální otevřenost prostoru
 • Jedinečná atmosféra propojení s okolím (prosklené čelo domu)
 • I přes malou dispozici vyniká dostatečně velkou koupelnou a prostornou kuchyní

Cena od 800 000 Kč

A03

Zastavěná plocha

90 m2

Užitná plocha

72 m2

Dispozice

3+KK

Rozměry domu

14,5 x 10 m

Fotografie

A02
A01
A03
A.pdf-000001

Projekt Green M2A

Projekt vycházející z požadavku na více prostoru pro menší rodinu. Chytrým spojením dvou základních modulů je zajištěno oddělení klidové zóny (vynikající akustické oddělení díky zdvojené příčce). Funkční část je oddělena nejen akusticky ale také uživatelsky, kdy po vstupu do prostorné předsíně můžete vejít přímo do klidové zóny s chodbou spojující velkou koupelnu, pokoj a ložnici, nebo můžete zamířit na druhou stranu přímo do funkční části prostorného obývacího pokoje s kuchyní. Obývací pokoj vyniká proskleným čelem domu, který dodává jedinečnou atmosféru a vizuálně prostor propojuje s okolím. U projektu je možné provést realizace venkovních teras u libovolných místností, dle přání a vkusu, praktický je vstup do zahrady také z předsíně.

Popis

 • Chytré oddělení obytné a klidové části
 • Jedinečná atmosféra propojení s okolím (prosklené čelo domu)
 • Příjemné bydlení bez kompromisů

Cena od 1 250 000 Kč

B03

Zastavěná plocha

90 m2

Užitná plocha

71 m2

Dispozice

3+KK

Rozměry domu

16,9 x 9 m

Fotografie

B02
B01
B03
B.pdf-000001

Projekt Green M2B

Projekt vycházející z požadavku na více prostoru pro menší rodinu. Přesazeným spojením dvou základních modulů je zajištěno oddělení klidové zóny (vynikající akustické oddělení díky zdvojené příčce). Po vstupu do předsíně můžete vejít přímo do klidové zóny s chodbou spojující pokoj a ložnici a technickou místnost, která určitě najde vhodné využití, nebo můžete z předsíně vejít přímo do funkční části prostorného obývacího pokoje s kuchyní. Koupelna je v projektu koncipovaná do funkční části. U projektu je možné provést realizace venkovních teras u libovolných místností, dle přání a vkusu. Praktické je provedení terasy u obývacího pokoje, kde je před působením povětrnosti chráněna ze dvou stran a obývací pokoj skrze velké okno příjemně rozšiřuje do okolní přírody.

Popis

 • Příjemné bydlení bez kompromisů
 • Dodatečná technická místnost, která se vždy hodí
 • Chytré oddělení obytné a klidové části

Cena od 1 300 000 Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH